wtorek, 19 marca 2024
6.2 C

Meblorz gra dalej w Pucharze!

10 sierpnia Meblorz Swarzędz rozegrał pierwszy mecz w sezonie 2019/2020. Pucharowe spotkanie z Rożnovią Rożnowo zakończyło się wynikiem 5-0!

Przez całe spotkanie swarzędzanie byli stroną przeważającą i kontrolowali przebieg gry. Na bramkę było trzeba jednak poczekać do 35 minuty. Wtedy piłkę do bramki skierował Patryk Niemczyk. Zaledwie dwie minuty później Marek Kulczak podwyższył prowadzenie.

W drugiej połowie Meblorz zwiększył intensywność ataków i nawet czerwona kartka dla Niemczyka nie wybiła swarzędzan z rytmu. Kulczak dołożył jeszcze 3 trafienia stając się w swoim debiucie bohaterem meczu.

W kolejnej rundzie Pucharu Polski swarzędzanie zmierzą się ze Spartą Oborniki. Zmagania ligowe Meblorz rozpocznie już 15 sierpnia meczem z Avią Kamionki. Natomiast w niedzielę, 18 sierpnia na Stadionie Miejskim w Swarzędzu rozegrane zostaną derby gminy z Piastem Kobylnica.

Rożnovia Rożnowo  0-5  Meblorz Swarzędz