poniedziałek, 27 maja 2024
21 C
Swarzędz

Odwiedź Targi Ślubne w swarzędzkiej Cybinie!

Wszystkich, którzy szukają pomysłu lub inspiracji na zorganizowanie wymarzonego ślubu zapraszamy do odwiedzenia Targów Ślubnych Cybina Swarzędz, które odbędą się w niedzielę, 27 października, w godzinach 11.00-17.00. Wstęp wolny.

Zobacz także

- Reklama -

Salon Cybina organizuje w niedzielę, 27 października ciekawe wydarzenie jakim będą Targi Ślubne.  W trakcie targów narzeczeni, rodzice i bliscy będą mieli okazję do rozmowy i kontaktu z licznymi wystawcami. Zaletą spotkania z wystawcami będzie możliwość poznania osób i firm, którzyprofesjonalnie zajmują się organizacją ślubu. – W ramach Targów stwarzamy okazję do rozmowy, wymiany pomysłów i wizji. Udział w imprezie jest wspaniałą okazją żeby zwizualizować swoje wstępne plany, zweryfikować wyobrażenia lub po prostu zaplanować uroczystość w oparciu o napotkane inspiracje, to miejsce, w którym ślub można zbadać wszystkimi zmysłami: wzrokiem, dotykiem, węchem, smakiem i słuchem – informuje Małgorzata Bagrowska z Salonu Cybina.Na odwiedzających targi będzie czekało wielu starannie wyselekcjonowanych wystawców z branży ślubnej.

Wstęp na targi jest całkowicie darmowy dla wszystkich zwiedzających – CYBINA Swarzędz ul. Warszawska  36 , serdecznie zapraszamy 27 X w godzinach  11ºº – 17ºº

Pytania odnośnie targów można zadawać poprzez maila: slub@cybina.pl

Można też obserwować wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/744386712645000/

FotoCybina
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -