czwartek, 25 lipca 2024
22.2 C
Swarzędz

Pięknych Świąt w zdrowiu!

Życzymy Państwu świąt wspaniałych, a przede wszystkim zdrowych. Pięknych, niezapomnianych chwil w rodzinnych gronie. Świąt bez stresów, chorób, niespodziewanych nerwów, bez zmartwień i problemów. No i dobrego, spokojnego i przede wszystkim radosnego 2022 roku!

Zobacz także

- Reklama -

Od świąt Bożego Narodzenia, uwielbianych i najukochańszych świąt dzieli nas zaledwie kilka godzin…. Czekamy na te dni. Na ten klimat,  rodzinne ciepło, wzruszającą atmosferę. Na te cudowne godziny w gronie bliskich. Na spokój, który nas ogarnie po szaleńczej, przedświątecznej krzątaninie. Wreszcie czekamy na MAGIĘ! Na magię świąt Bożego Narodzenia. Któż z nas jej nie doświadczył? Szczególnie gdy był dzieckiem? Czy nie macie Państwo wrażenia, że kiedyś było inaczej? Tajemniczo, bajecznie? Jakby jeszcze bardziej magicznie. Któż nie pamięta tych Wigilii z dzieciństwa? Przechowujemy je głęboko w sercach i we wspomnieniach. Bo już nigdy się nie wydarzą… Celebrujemy Wigilię, te chwile,  momenty, zapisujemy w pamięci, we wspomnieniach. To przez święta stajemy się lepsi, milsi, szlachetniejsi, bez agresji, bez gniewu, bez złości. Otwieramy swe serca na drugich, stajemy się wrażliwsi na los innych.

Niestety, to już drugie święta Bożego Narodzenia z epidemią w tle. W ponad 100. swarzędzkich domach zabraknie domownika, który odszedł, zmarł na Covid-19, w kolejnych będą stały puste nakrycia dla ukochanej bliskiej osoby, która walczy o zdrowie i życie w szpitalu, która nie spędzi tego przepięknego, świątecznego czasu z bliskimi, tylko – niestety – pod tlenem w szpitalu. Dla wielu swarzędzkich rodzin to będą smutne i samotne święta. Pamiętajmy o Nich!

Życzymy Państwu świąt wspaniałych, a przede wszystkim zdrowych. Pięknych, niezapomnianych chwil w rodzinnych gronie. Świąt bez stresów, chorób, niespodziewanych nerwów,  bez zmartwień i problemów. No i dobrego, spokojnego  i przede wszystkim radosnego 2022 roku!

Redakcja Tygodnika Swarzędzkiego
i Portalu www.swarzedzki.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -