Kolejne dwa przypadki zakażenia koronawirusem!

Do ośmiu wzrosła liczba zakażonych koronawirusem mieszkańców naszej gminy. Tylko w tym tygodniu przybyły aż trzy osoby chore na Covid-19. - W sumie mamy 8 przypadków, 1 osoba nadal przebywa w szpitalu, 4 pozostają w izolacji domowej, a 3 już wyzdrowiały – poinformował burmistrz Marian Szkudlarek w piątkowym komunikacie.

Mijający tydzień przyniósł aż trzy przypadki zakażenia  koronawirusem w naszej gminie i jedną osobę, która wyzdrowiała. W poniedziałek, 4 maja poinformowano o szóstym przypadku zakażenia, natomiast w piątek, 8 maja o kolejnych dwóch zakażonych mieszkańcach naszej gminy. – W sumie mamy 8 przypadków, 1 osoba nadal przebywa w szpitalu, 4 pozostają w izolacji domowej, a 3 już wyzdrowiały – poinformował burmistrz Marian Szkudlarek w piątkowym komunikacie.

Według najnowszych informacji (stan na 8 maja), w Powiecie Poznańskim odnotowano łącznie 177 potwierdzonych zachorowań na COVID-19  z czego w samym Poznaniu – 108 zakażeń, w gminach Powiatu Poznańskiego – 69 zakażeń. Ze 177 przypadków mamy już 86 ozdrowieńców (44 w Poznaniu i 42 w gminach Powiatu Poznańskiego), nadal choruje 89 osób (64 w Poznaniu i 25 w gminach Powiatu, w tym 5 w naszej gminie).

- Reklama -