Swarzędzki „Weekend Cudów”

W miniony weekend odbył się XX finał akcji Szlachetna Paczka, zwany „Weekendem Cudów". W tym roku pomoc otrzymało 37 rodzin z naszej gminy. Paczki dla tych rodzin tworzyło 1143 osób, na łączną kwotę 107.750zł.

Dla wszystkich darczyńców, rodzin, oraz wolontariuszy, był to czas ogromnych emocji i wzruszeń. Cieszymy się bardzo, że  mogliśmy przyczynić się do tego, aby w wielu rodzinach zbliżające się święta były beztroskie, spokojne i radosne. Z uwagi na sytuację w kraju nie mogliśmy w tym roku zaprosić naszych sponsorów na koncert wieńczący finał akcji, dlatego składamy podziękowania wszystkim darczyńcom!

Wsparcia finansowego  i rzeczowego udzielili nam:  J.Baczewska, Bar 14, R. Błachnio, Cukiernia Cafe Pączek, Cukiernia  Grzeczka, Cukiernia Magdalenka, Dramers S.A, Drukarnia Swarzędzka „Witeccy”,  W. Konys, Piórex S.A, Pizzeria Amigos.

Dziękujemy także Dyrekcji i Pracownikom Szkoły Podstawowej nr 3  3 w Swarzędzu.

Transport do przewozu paczek zapewniły nam firmy: Ammigo  ze Swarzędza (oraz pracownicy: K. Mężyński, J. Ogór) Nika Plus z Kobylnicy (Żaneta, S. Wienke)

Naszą wdzięczność i podziękowania kierujemy również do wszystkich prywatnych osób, które bardzo licznie zaangażowały się w spontaniczną zbiórkę na rzecz jednej z rodzin, której darczyńca nie wywiązał się z tworzenia paczki. 

Z całego serca dziękujemy wszystkim za wsparcie.

Wolontariusze Szlachetnej Paczki – rejon Swarzędz

- Reklama -